WM018B-150-D-USB-M
AUTEC POWER SYSTEMS
Producto No:
WM018B-150-D-USB-M
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector USB Micro, 5 Pin
Approval Agency cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.2A
Series -
Power (Watts) 18 W
Region Utilized Europe
Efficiency Level VI
Voltage - Output 15V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC