WM018B-560-C-USB-M
AUTEC POWER SYSTEMS
Producto No:
WM018B-560-C-USB-M
Descripción:
Wall Mount, Industrial Grade, 18
Guía del usuario
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector USB Micro, 5 Pin
Approval Agency cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 320mA
Series -
Power (Watts) 18 W
Region Utilized United Kingdom
Efficiency Level VI
Voltage - Output 56V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC