WM018S-150I-TP2-8
AUTEC POWER SYSTEMS
Producto No:
WM018S-150I-TP2-8
Descripción:
Wall Mount, Industrial Grade, 18
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Input Type Multi-Blade (Included)
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 14.0mm
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.2A
Series -
Power (Watts) 18 W
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 15V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC