WM018S-240-A-USB
AUTEC POWER SYSTEMS
Producto No:
WM018S-240-A-USB
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Form Wall Mount
Output Connector USB
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 750mA
Series -
Power (Watts) 18 W
Region Utilized North America
Efficiency Level VI
Voltage - Output 24V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC