WM024B-120I-TP1-7
AUTEC POWER SYSTEMS
Producto No:
WM024B-120I-TP1-7
Guía del usuario
Input Type Multi-Blade (Included)
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 14.0mm
Product Status Active
Current - Output (Max) 2A
Series -
Power (Watts) 24 W
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 12V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC