WM024B-190I-TP1-SUSB
AUTEC POWER SYSTEMS
Producto No:
WM024B-190I-TP1-SUSB
Guía del usuario
Input Type Multi-Blade (Included)
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector USB Mini, 4 Pin
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.3A
Series -
Power (Watts) 24 W
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 19V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC