WM024B-280-C-MUSB
AUTEC POWER SYSTEMS
Producto No:
WM024B-280-C-MUSB
Guía del usuario
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector USB Mini, 5 Pin
Product Status Active
Current - Output (Max) 860mA
Series -
Power (Watts) 24 W
Region Utilized United Kingdom
Efficiency Level VI
Voltage - Output 28V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC