WM024B-280I-TP1-USB-M
AUTEC POWER SYSTEMS
Producto No:
WM024B-280I-TP1-USB-M
Descripción:
Wall Mount, Industrial Grade, 24
Guía del usuario
Input Type Multi-Blade (Included)
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector USB Micro, 5 Pin
Product Status Active
Current - Output (Max) 860mA
Series -
Power (Watts) 24 W
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 28V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC