WM036A-480-A-SUSB
AUTEC POWER SYSTEMS
Producto No:
WM036A-480-A-SUSB
Descripción:
Wall Mount, Industrial Grade, 36
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector USB Mini, 4 Pin
Approval Agency CE, FCC, GS, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 750mA
Series -
Power (Watts) 36 W
Region Utilized North America
Efficiency Level VI
Voltage - Output 48V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC