WM036P6-150-D-USB
AUTEC POWER SYSTEMS
Producto No:
WM036P6-150-D-USB
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Form Wall Mount
Output Connector USB
Approval Agency cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 2.4A
Series -
Power (Watts) 36 W
Region Utilized Europe
Efficiency Level VI
Voltage - Output 15V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC