WM036P6-240-B-USBC
AUTEC POWER SYSTEMS
Producto No:
WM036P6-240-B-USBC
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Form Wall Mount
Output Connector USB C
Approval Agency cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.5A
Series -
Power (Watts) 36 W
Region Utilized Australia
Efficiency Level VI
Voltage - Output 24V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC