WM042R-050-A-SUSB
AUTEC POWER SYSTEMS
Producto No:
WM042R-050-A-SUSB
Descripción:
Wall Mount, Industrial Grade, 42
Guía del usuario
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector USB Mini, 4 Pin
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 8.4A
Series -
Power (Watts) 42 W
Region Utilized North America
Efficiency Level VI
Voltage - Output 5V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Features IP44
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC