WM042R-180-B-8
AUTEC POWER SYSTEMS
Producto No:
WM042R-180-B-8
Form Wall Mount
Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 14.0mm
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 2.33A
Series -
Power (Watts) 42 W
Region Utilized Australia
Efficiency Level VI
Voltage - Output 18V
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC