WM065B-480I-TP1-7
AUTEC POWER SYSTEMS
Producto No:
WM065B-480I-TP1-7
Form Wall Mount (Class I)
Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 14.0mm
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.35A
Series -
Power (Watts) 65 W
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 48V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC