WM06P6-120-D-USB
AUTEC POWER SYSTEMS
Producto No:
WM06P6-120-D-USB
Descripción:
Wall Mount, Industrial Grade, 6W
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Form Wall Mount
Output Connector USB
Approval Agency CE, LVD, TUV, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 500mA
Series -
Power (Watts) 6 W
Region Utilized Europe
Efficiency Level VI
Voltage - Output 12V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC