WM06P6-150I-TP1-USBC
AUTEC POWER SYSTEMS
Producto No:
WM06P6-150I-TP1-USBC
Descripción:
Wall Mount, Industrial Grade, 6W
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Input Type Multi-Blade (Included)
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector USB C
Approval Agency CE, LVD, TUV, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 400mA
Series -
Power (Watts) 6 W
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 15V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC