WM06P6-180-A-5
AUTEC POWER SYSTEMS
Producto No:
WM06P6-180-A-5
Descripción:
Wall Mount, Industrial Grade, 6W
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Form Wall Mount
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
Approval Agency CE, LVD, TUV, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 330mA
Series -
Power (Watts) 6 W
Region Utilized North America
Efficiency Level VI
Voltage - Output 18V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC