WM140QF-TP1-GaN-2USBC
AUTEC POWER SYSTEMS
Producto No:
WM140QF-TP1-GaN-2USBC
Descripción:
Wall Mount, Industrial Grade, 14
Guía del usuario
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector -
Product Status Active
Current - Output (Max) 5A
Series -
Power (Watts) 140 W
Region Utilized North America
Efficiency Level VI
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC