WMF1S47K-F
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Producto No:
WMF1S47K-F
Descripción:
CAP FILM 0.047UF 100VDC AXIAL
En stock : 819
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.256" Dia x 0.811" L (6.50mm x 20.60mm)
Series WMF
Voltage Rating - DC 100V
Package / Case Axial
Voltage Rating - AC 65V
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 0.047 µF