WP7113SURDK14V
Kingbright
Producto No:
WP7113SURDK14V
Fabricante:
Kingbright
Paquete:
T-1 3/4 (5mm)
Descripción:
5MM RED RESISTOR LED 14V
En stock : 414
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Wavelength - Dominant 630nm
Configuration -
Lens Transparency Diffused
Viewing Angle 30°
Color Red
Current - Test -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 5.00mm Dia
Millicandela Rating 300mcd
Product Status Active
Height (Max) 9.85mm
Supplier Device Package T-1 3/4 (5mm)
Lens Style Round with Domed Top
Series -
Package / Case Radial
Mfr Kingbright
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 16V
Features -
Lens Color Red
Wavelength - Peak 645nm
Package Bulk
Lens Size 5mm, T-1 3/4