WR06X432 JTL
Walsin Technology Corporation
Producto No:
WR06X432 JTL
Descripción:
RES 4.3K OHM 5% 1/10W 0603
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings -
Resistance 4.3 kOhms
Series WR
Power (Watts) 0.1W, 1/10W