WR12X365 JTL
Walsin Technology Corporation
Producto No:
WR12X365 JTL
Descripción:
RES 3.6M OHM 5% 1/4W 1206
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings -
Resistance 3.6 MOhms
Series WR
Power (Watts) 0.25W, 1/4W