WR12X473 JTL
Walsin Technology Corporation
Producto No:
WR12X473 JTL
Descripción:
RES 47K OHM 5% 1/4W 1206
En stock : 14800
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings -
Resistance 47 kOhms
Series WR
Power (Watts) 0.25W, 1/4W