WR9HE1250LRFRVBG2632
GlobTek, Inc.
Producto No:
WR9HE1250LRFRVBG2632
Fabricante:
GlobTek, Inc.
Descripción:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 15W
En stock : 39
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency CB, CE, cUL , LPS, PSE, SIQ
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 2.72" L x 1.13" W x 1.77" H (69.0mm x 28.8mm x 45.0mm)
Product Status Active
Weight -
Current - Output (Max) 1.25A
Series GT-81085-1513.5-1.5-W2
Power (Watts) 15 W
No Load Power Consumption -
Region Utilized North America
Cord Length 72" (1.83m)
Efficiency Level V
Voltage - Output 12V
Standard Number 60950-1
Mfr GlobTek, Inc.
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC