WR9QD666KRPNREG2486
GlobTek, Inc.
Producto No:
WR9QD666KRPNREG2486
Descripción:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 5.9W
En stock : 77
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug R/A, 1.3mm I.D. x 3.5mm O.D. x 12.0mm
Approval Agency CB, CCC, CE, UL
Input Connector CEE 7/16
Size / Dimension 2.52" L x 1.59" W x 1.24" H (64.0mm x 40.5mm x 31.5mm)
Product Status Active
Weight -
Current - Output (Max) 666mA
Series GT-41076-0609
Power (Watts) 5.9 W
No Load Power Consumption -
Region Utilized Europe
Cord Length 72" (1.83m)
Efficiency Level IV
Voltage - Output 9V
Standard Number -
Mfr GlobTek, Inc.
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC