WRTD24S24LT-5W
HenLv Power
Producto No:
WRTD24S24LT-5W
Descripción:
DC DC CONVERTER 24V 5W
Guía del usuario
Voltage - Input (Max) 36V
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 208mA
Voltage - Input (Min) 18V
Package / Case 24-SMD Module, 9 Leads
Efficiency 85%
Mfr HenLv Power
Features -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Series -
Power (Watts) 5 W