WS-3315-KC-2400
3G Shielding Specialties LP
Producto No:
WS-3315-KC-2400
Descripción:
FAB/FOAM GASKET .415WX.240HX24L
En stock : 150
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 71°C
Shape C-Fold
Plating - Thickness -
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Product Status Active
Series -
Type Fabric Over Foam
Length 24.000" (609.60mm)
Shelf Life Start -
Mfr 3G Shielding Specialties LP
Plating -
Height 0.240" (6.10mm)
Shelf Life -
Package Tube
Attachment Method Adhesive
Width 0.415" (10.54mm)