WSBS8518L1000JK60
Vishay Dale
Producto No:
WSBS8518L1000JK60
Fabricante:
Vishay Dale
Descripción:
RESISTOR SHUNT 100 UOHM 5% 36W
En stock : 100
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Applications Automotive AEC-Q200
Tolerance ±5%
Mounting Type Shunt Fixture, 60mm Pitch
Temperature Coefficient ±175ppm/°C
Product Status Active
Resistance 100 µOhms
Series Power Metal Strip®
Power (Watts) 36W