WSBS8536L0250JK60
Vishay Dale
Producto No:
WSBS8536L0250JK60
Fabricante:
Vishay Dale
Descripción:
25 UOHMS 5% 50W SHUNT, BATTERY S
En stock : 89
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Applications -
Tolerance ±5%
Mounting Type Shunt Fixture, 60mm Pitch
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Product Status Active
Resistance 25 µOhms
Series WSBS8536
Power (Watts) 50W