WSC00022R500FTA
Vishay Dale
Producto No:
WSC00022R500FTA
Fabricante:
Vishay Dale
Paquete:
4527
Descripción:
RES 2.5 OHM 1% 2W 4527
En stock : 678
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.177" (4.49mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.455" L x 0.275" W (11.56mm x 6.98mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 4527
Ratings AEC-Q200
Resistance 2.5 Ohms
Series WSC
Power (Watts) 2W