WSK25122L000FEA
Vishay Dale
Producto No:
WSK25122L000FEA
Paquete:
2512
Descripción:
WSK-2512 .002 1% EA E3
En stock : 2210
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 2 mOhms
Series WSK2512
Power (Watts) 1W