WSL1206R0220JEA
Vishay Dale
Producto No:
WSL1206R0220JEA
1206
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
RES 0.022 OHM 5% 1/4W 1206
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 22 mOhms
Series WSL
Power (Watts) 0.25W, 1/4W