WSLS2512R0500FHEB
Vishay Dale
Producto No:
WSLS2512R0500FHEB
Descripción:
RES 0.05 OHM 1% 1W 2512
En stock : 1050
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 50 mOhms
Series WSLS
Power (Watts) 1W