Hogar / Oscillators / WT325CI0016.369000
minImg
WT325CI0016.369000
Diodes Incorporated
Producto No:
WT325CI0016.369000
Descripción:
XTAL OSC TCXO 16.3690MHZ SNWV
Guía del usuario
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±2ppm
Current - Supply (Max) 1.5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series SaRonix-eCera™ WT
Function -
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.8V
Output Clipped Sine Wave
Mfr Diodes Incorporated
Base Resonator Crystal
Frequency 16.369 MHz