WVL9EB1R0J
Vishay Dale
Producto No:
WVL9EB1R0J
Fabricante:
Vishay Dale
Descripción:
ADJUSTABLE INDUCTOR 1UH TH
Guía del usuario
Inductance 1 µH
Series WVL
Package / Case Radial, Vertical Cylinder
Q @ Freq 68 @ 25MHz
Mfr Vishay Dale
Tolerance ±5%
Height 0.430" (10.92mm)
Package Bag
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.300" Dia (7.62mm)