WVL9EB1R5K
Vishay Dale
Producto No:
WVL9EB1R5K
Fabricante:
Vishay Dale
Descripción:
ADJUSTABLE INDUCTOR 1.5UH TH
Guía del usuario
Inductance 1.5 µH
Series WVL
Package / Case Radial, Vertical Cylinder
Q @ Freq 80 @ 7.9MHz
Mfr Vishay Dale
Tolerance ±10%
Height 0.430" (10.92mm)
Package Bag
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.300" Dia (7.62mm)