WW12XR390FTL
Walsin Technology Corporation
Producto No:
WW12XR390FTL
Paquete:
1206
Descripción:
RES 0.39 OHM 1% 1/4W 1206
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±500ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings -
Resistance 390 mOhms
Series WWxxX
Power (Watts) 0.25W, 1/4W