Hogar / Oscillators / WX5011E0133.333000
minImg
WX5011E0133.333000
Diodes Incorporated
Producto No:
WX5011E0133.333000
Descripción:
XTAL OSC XO 133.3300MHZ CMOS SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 50mA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.053" (1.35mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 70mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series SaRonix-eCera™ WX
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr Diodes Incorporated
Base Resonator Crystal
Frequency 133.33 MHz