Hogar / Oscillators / WX7031E0156.250000
minImg
WX7031E0156.250000
Diodes Incorporated
Producto No:
WX7031E0156.250000
Descripción:
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 70mA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 90mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series SaRonix-eCera™ WX
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Mfr Diodes Incorporated
Base Resonator Crystal
Frequency 156.25 MHz