Hogar / Crystals / X2C016000B81H-R
minImg
X2C016000B81H-R
Harmony Electronics Corp / H.ELE.
Producto No:
X2C016000B81H-R
Descripción:
HSX211S/16MHZ/8PF/10PPM/10PPM@-2
En stock : 3000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 3000
Guía del usuario
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±10ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Ratings -
Series HSX211S
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Harmony Electronics Corp / H.ELE.
Frequency 16 MHz