Hogar / Crystals / X3S032000BC1HA-CHPZ
minImg
X3S032000BC1HA-CHPZ
Harmony Electronics Corp / H.ELE.
Producto No:
X3S032000BC1HA-CHPZ
Descripción:
HSX321S/32MHZ/12PF/10PPM/10PPM@-
En stock : 6000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 3000
Guía del usuario
Load Capacitance 12pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±10ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Ratings -
Series HSX321S
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Harmony Electronics Corp / H.ELE.
Frequency 32 MHz