Hogar / Crystals / XB27M00000S412
minImg
XB27M00000S412
TGS
Producto No:
XB27M00000S412
Fabricante:
TGS
Descripción:
CRYSTAL 27MHz 30ppm, 12pF 4 Pads
Guía del usuario
Load Capacitance 12pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 Ohms
Ratings -
Series CM75
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr TGS
Frequency 27 MHz