Hogar / Crystals / XB9M830400S420
minImg
XB9M830400S420
TGS
Producto No:
XB9M830400S420
Descripción:
CRYSTAL 9.8304MHZ 30ppm, 20pF 4
Guía del usuario
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Mfr TGS
Frequency 9.8304 MHz