Hogar / Crystals / XC18M43200S001
minImg
XC18M43200S001
TGS
Producto No:
XC18M43200S001
Fabricante:
TGS
Descripción:
CRYSTALS 18.432MHZ 40PPM 20PF
Guía del usuario
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±40ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Ratings -
Series CM63
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr TGS
Frequency 18.432 MHz