XC9281B21E0R-G
Torex Semiconductor Ltd
Producto No:
XC9281B21E0R-G
Paquete:
5-WLP-06 (0.88x0.96)
Descripción:
HISAT-COT CONTROL EXTREMELY SMAL
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (TA)
Synchronous Rectifier Yes
Voltage - Input (Max) 5.5V
Output Type Fixed
Current - Output 600mA
Output Configuration Positive
Topology Buck
Mounting Type Surface Mount
Voltage - Output (Max) -
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 5-WLP-06 (0.88x0.96)
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 2.5V
Series XC9281
Function Step-Down
Package / Case 5-XFBGA, WLBGA
Frequency - Switching 6MHz
Mfr Torex Semiconductor Ltd
Voltage - Output (Min/Fixed) 2.1V