XD2B-0408-23A
Omron Electronics Inc-EMC Div
Producto No:
XD2B-0408-23A
Descripción:
CONN SPRING BATTERY 8POS EDGE
Guía del usuario
Number of Rows 1
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Material Nickel Alloy
Row Spacing -
Mounting Type Board Edge, Surface Mount, Right Angle
Product Status Obsolete
Series XD2B
Mfr Omron Electronics Inc-EMC Div
Pitch 0.091" (2.30mm)