Hogar / Monolithic Crystals / XDCAE50M000HHA01P0
minImg
XDCAE50M000HHA01P0
Murata Electronics
Producto No:
XDCAE50M000HHA01P0
Fabricante:
Murata Electronics
Descripción:
MONOLITHIC CRYSTAL FILTER 50MHZ
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Insertion Loss 4dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height (Max) 0.049" (1.25mm)
Product Status Obsolete
Frequency - Center 50 MHz
Series -
Package / Case 6-SMD, No Lead
Bandwidth 1.75 kHz
Mfr Murata Electronics
Ripple 1dB
Number of Poles 4
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 300 Ohms