Hogar / Monolithic Crystals / XDCAF21M400RAA00P0
minImg
XDCAF21M400RAA00P0
Murata Electronics
Producto No:
XDCAF21M400RAA00P0
Fabricante:
Murata Electronics
Descripción:
MONOLITHIC CRYSTAL FILTER 21.4MH
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Insertion Loss 2dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height (Max) 0.049" (1.25mm)
Product Status Obsolete
Frequency - Center 21.4 MHz
Series XDCAF
Package / Case 6-SMD, No Lead
Bandwidth 7.5 kHz
Mfr Murata Electronics
Ripple 1dB
Number of Poles 2
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 1.5 kOhms