Hogar / Monolithic Crystals / XDCAG58M050MGA00P0
minImg
XDCAG58M050MGA00P0
Murata Electronics
Producto No:
XDCAG58M050MGA00P0
Fabricante:
Murata Electronics
Descripción:
MONOLITHIC CRYSTAL FILTER 58.05M
En stock : 2981
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Insertion Loss 5dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height (Max) 0.049" (1.25mm)
Product Status Obsolete
Frequency - Center 58.05 MHz
Series XDCAG
Package / Case 6-SMD, No Lead
Bandwidth 4 kHz
Mfr Murata Electronics
Ripple 1dB
Number of Poles 4
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 250 Ohms