Hogar / Crystals / XF26M00000S412
minImg
XF26M00000S412
TGS
Producto No:
XF26M00000S412
Fabricante:
TGS
Descripción:
CRYSTAL 26M 10PPM,12PF 4 Pads, S
Guía del usuario
Load Capacitance 12pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Ratings -
Series CM32
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr TGS
Frequency 26 MHz